” حملات شیمیایی بشار اسد با صدها کشته در حومه دمشق “ عنوان مطلبی است که رسانه های گروه رجویه منتشرش ساخته اند.

شخصیت ها ومقامات وجریان های مختلفی که دلواپسی بازپس گیری قسمت های باقیمانده ی غوطه ی شرقی ازطرف ارتش سوریه هستند ، بدون اینکه به اخبار وتصاویر منتشر شده توسط رسانه های دولت سوریه که همگی حاکی است که گروه های تکفیری وشکست خورده ی اطراف دمشق ، آزمایشگاه های متعددی از ابزارهای ساخت سلاح شیمیایی جا گذاشته اند ، همچنان سرگرم تبلیغ این مسئله هستند که گویا ارتش درحال پیروزی سوریه دست به بمباران شیمیایی مناطق مسکونی زده است!!!

مریم رجوی نیز این حرف های بی سند را درکنار رهبران سلطه گر جهانی بلغور میکند والبته باوجود آگاهی ازکنه واقعیت ، ذره ای شرم نمیکند!

دراین مورد به خبری کوتاه توجه کنیم :

” به گزارش بی بی سی کلاه سفیدها که وظیفه امدادرسانی در مناطق جنگ‌زده سوریه را برعهده دارند تصاویری منتشر کرده‌اند که اجساد بی‌جان را در زیرزمین‌ها نشان می‌دهد. آنها می‌گویند این قربانیان بر اثر استنشاق گازهای سمی جان داده‌اند. بنابر گزارش این گروه‌های امدادی، احتمالا تعداد قربانیان افزایش خواهد یافت “.

دوستانی چند درمورد ماهیت این کلاه سفیدها توضیحاتی داده اند که ظاهرا کافی نبوده و من ناگزیرم که یکبار دیگر به این موضوع پرداخته و ماهیت ترامپ ها و همفکران او از قبیل مریم رجوی را افشا کنم:

“دروغ های شاخدار “کلاه سفید ها” درباره “ددمنشی های” ارتش دولتی سوریه در حلب –  رسانه های غربی با استناد یا به باصطلاح دیده بان حقوق بشر سوریه مستقر در لندن یا با استناد به باصطلاح کلاه سفید ها درباره “ددمنشی های” ارتش دولتی سوریه در حلب از جمله اعدام های افراد غیر نظامی و دستگیری ها سخن می گویند. . . ..


نتیجه تصویری برای کلاه سفیدهای سوریه


به گزارش اسپوتنیک، این دروغ های شاخدار در حالی گفته می شود که بسیاری از مردم در حلب به خاطر دارند که این باصطلاح “مدافعان حقوق بشر” بالافاصله پس از خاموش شدن دوربین ها خانه های مردم را غصب کرده و آنهارا به زیر آوارها پرت می کردند. “کلاه سفید ها” چه کسانی هستند؟

چگونه رسانه ها و صفحه های فیس بوک عربی، تلاش می کنند تا پیروزی حلب را بی ارزش جلوه دهند.

جزئیات وحشتناکی نقل می شود که مثل اینکه از فیلم های ترسناک باشد. نیویورک تایمز از سرکوب افراد غیرنظامی از سوی ارتش سوریه و تیرباران ها در زیرزمین ها سخن می گوید. روزنامه Die Zeit آزاد سازی حلب را چنان وحشی گری می داند که کل  بشریت باید به خاطر آن شرمگین باشد. روزنامه “نیویورکر” از اعدام ها و بازداشت های دسته جمعی و بی غدا بودن و بی خانمانی مردم سخن می گوید… همچنین اینکه آمریکا و کشور های اروپایی در کمک به افراد غیرنظامی در سوریه شرکت ندارند.

روزنامه نگاران در دفاتر آرام در برلین و نیویورک نه به خبرنگاران خودی بلکه به باصطلاح دیده بان حقوق بشر سوریه مستقر در لندن به عنوان منبع اصلی استناد می کنند. همچنین به سازمان “کلاه سفید ها” استناد می شود که ساکنان معمولی حلب یا اصلا درباره شان نشنیده اند یا نظر خوبی درباره آنها ندارند.

کارشناسان مستقل اخبار منتشره درباره دد منشی ها در حلب را تأئید نمی کنند.

در فیلم های گرفته شده در خیابان های حلب دیده می شود که هزاران نفر به خاطر پیروزی شادی می کنند و به نزد نظامیان دولتی می آیند. آنها امیدوار سپری شدن دوره خشونت و ترس هستند. تا به حال بیش از ۵ هزار نفر به خانه های خود برگشته اند اما مثلا سازمان ملل واکنش دیگری نشان می دهد. در آنجا از آزاد سازی حلب به هیچ وجه خوشحال نیستند.

کریگ مورای، سفیر سابق بریتانیا اظهار داشت: ” به نظر من واکنش برخی از ناظران غربی بسیار عجیب است. آنها رویداد رخ داده را شکست وحشتناکی می دانند. نمی توانم درک کنم که چگونه می توان به خاطر قطع خونریزی ابراز نارضایتی کرد. قبلا واقعا نه در غرب بلکه در شرق حلب واقعا خونریزی جریان داشت. فقط کسانی می توانند خواستار ادامه نبردها باشند که پیروزی اسلام گرایان را بخواهند”.

جیمز لمژریر ، افسر سابق ارتش بریتانیا و دیرتر مزدور گروه موسوم به اولیوا بنیانگذار کلاه سفید ها است.گروه “اولیوا” یک شرکت نظامی دارای روابط نزدیک با شرکت نظامی خصوصی معروف Blackwater Academy است که سفارشات پنتاگون و دولت امریکا را اجرا می کرد. جیمز لمژریر مامور اطلاعات نظامی بریتانیا است که در بوسنی، کوزوو، عراق، لبنان و فلسطین “کار” و سناریو “بپا کردن جنگ” را اجرا کرده است. کلاه سفید ها از اسپانسرهای خود بیش از صد میلیون دلار کمک دریافت کرده اند و آمریکا اسپانسر اصلی آنها است “.

حالا نحوه ی خبر رسانی دشمنان مردم سوریه – ودراصل بشریت را- ملاحظه فرمودید خواننده ی محترم؟!

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 22 فروردین 1397    | توسط:    |    |
نظرات()