از صبح شنبه ۵ خرداد که افشاگری علیه فرقه تروریستی مجاهدین خلق از برنامه On Assignment  شبکه NBC آمریکا توسط Richard Engel پخش گردید شبکه تلویزیونی اسپانیایی زبان Hispan TV و نیزهمچنین شبکه lapsi در آلبانی هم بلافاصله این فیلم را بازپخش نمودند  . 

اما عناوین و مطالب انتخاب شده در رسانه های مختلف جهان برای انعکاس این مستند که در نوع خود تاکنون بی نظیر بوده (برای اولین بار تصاویر هوایی “اردوگاه سوم” فرقه تروریستی مجاهدین خلق در جهان منتشر شد و این سؤال که “هزینه آن چگونه تأمین شده و چرا؟” مطرح گردید) بطور خیلی خلاصه به این شرح است:

– تاکنون هرگز در گذشته تصویری از پایگاه سری مجاهدین خلق در آلبانی نداشته ایم.

– سازمان مجاهدین خلق یک گروه اپوزیسیون  ایرانی با سوابق ترویستی است. این گروه اخیرا هزاران دلار به جان بولتون و رودی جولیانی پرداخت کرده است. ......

مسعود خدابنده شبکه ان بی سی امریکا 2018


– جولیانی می گوید که به خاطر نمی آورد تاکنون چه مقدار از گروه اپوزیسیون ایرانی پول دریافت کرده است. این گروه زمانی در لیست تروریستی ایالات متحده بوده است.

– متخصصین می گویند که این گروه یک فرقه است، و به کسانی که برایش سخنرانی می کنند، در مقابل حمایت آنان، پول پرداخت می کند.

– گزارشات ما نشان می دهند که اعضای حلقه داخلی نزدیکان ترامپ، شامل جولیانی و بولتون، روابط عمیقی با یک گروه ایرانی دارند که زمانی به عنوان یک سازمان تروریستی معرفی شده بود.

– دانیال بنجامین مقام سابق ضد تروریسم وزارت خارجه آمریکا می گوید: “جالب است که گروهی که خون آمریکایی ها روی دستانش است – حتی اگر در گذشته یک گروه تروریستی بوده است – رابطینی چون رودی جولیانی و جان بولتون دارد.”

– متخصص در امور مجاهدین خلق جوآن استاکر برآورد کرده است که جان بولتون حدود ۱۸۰ هزار دلار برای سخنرانی هایش در مناسبت های این گروه دریافت کرده است. حالا او در موضع مشاور در داخل کاخ سفید است.

– فرقه رجوی یک گروه اپوزیسیون حاشیه ای ایرانی با سوابق ترور آمریکایی ها است. حالا این گروه هزاران دلار به امثال جان بولتون و رودی جولیانی برای سخنرانی در مناسبت هایش می پردازد.

– مسعود خدابنده از مسئولین سابق مجاهدین خلق در مستند شبکه NBC اظهار داشت: “من توضیح دادم که هیچ افسر اطلاعاتی مطلع نخواهد گفت که مجاهدین خلق قابل اعتماد هستند چرا که این گروه یک فرقه مخرب است. اینکه چگونه جان بولتون و رودی جولیانی برای سخنرانی در میتینگ مریم رجوی پول دریافت کردند جای تحقیق و بررسی دارد.”

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 8 خرداد 1397    | توسط:    |    |
نظرات()