۳۰ ژوئن یا ۹ تیر امسال باز سازمان تروریستی موسوم به مجاهدین خلق با حربه دروغین  اقدام برای رسیدن به “ایران آزاد”!!! مجددا و همانند سالهای گذشته ، گردهمایی تکراری خود را با بسیج دانشجویان فقیر لهستانی و یا خانواده های درمانده و پناهجوی سوریه ای که هیچ سررشته ای از موطن خود و این سازمان ندارد و هکذا تعدادی از هواداران پا به سن گذاشته اروپایی و اندک خود  برگزار نمود.

شرکت تنی چند از نمایندگان غیر ارشد و سابق کنگره و شخص کینگریچ همچنین نفراتی سیاسی و لیکن در سطوح بسیار عادی اروپایی جزو شرکت کنندگان بودند. محافظین تماما فرانسوی مریم رجوی و دو تن مجریان خارجی این گردهمایی خبر از تسری و جاری شدن پولهای دولت جنایتکار عربستان سعودی می دادند که حتی برای چنین کارهایی ایجاد هزینه مهم به نظر نمی رسد. آنچه که مهم به نظر می آید استمرار خط و حرکت سیاسی دور از توده های مردم ایران توسط رهبری این جریان می باشد که بجای انتقاد پذیری و نقد گذشته نظامی و سیاسی بسیار نابخشودنی خود – همچنان مولفه قدرت سیاسی و تعیین جایگاههای بهتر سیاسی را بر داشتن جایگاه مردمی و ملی ترجیح می دهد. اینک این تشکیلات همچنان امیدهای خود را در لابی گری های اتاق روابط عمومی کنگره امریکا توسط شخص جعفرزاده نماینده فعلی خود در خاک امریکا می جوید و مطمئنا بحث فریبنده کانون های شورشی طبلی توخالی و سرکاری برای مثلا ۵۰ نفر از کل جمعیت ۸۲ میلیونی ایران میتواند ارزیابی شود.. . . . . .

ویلپنت پاریس

که قطعا برای مستند سازی وجهه نداشته به اصطلاح مردمی سازمان هدف گذاری شده که در ارتباطات دروغین و مبهم به تور افراد ستاد داخله سازمان افتاده و صرفا برای دستگیر شدن آنان و بهره برداری حقوق بشری و استفاده سیاسی برای شخص مریم رجوی مورد بهره برداری قرار می گیرند.

علیهذا توسل فرقه رجوی برای بزرگنمایی وجهه کاذب سیاسی خود از طریق معرفی دو تن از هواداران قبلی خود به پلیس بلژیک و فراهم آوردن دستگیری آنها با نیم کیلو مواد انفجاری و چاشنی مربوطه  جهت لاپوشانی گذشته و سوابق خشونت طلبانه خود و مظلوم نمایی نزد اربابان امریکایی ، صهیونیستی و عربستانی خود و منتسب وارونه آنان به جمهوری اسلامی با هدف تحت تاثیر قراردادن منافع ملی ایران در این روزهای تصمیم سازی اتحادیه اروپا برای ارائه بسته حمایتی خود از ایران، موضوعی هست که نمی تواند رافع مسئولیت های قبلی این گروه در قبال ترورهای انجام شده اش باشد.

عکس هاس انتشار یافته افراد فقیر کشورهای اروپایی  نشسته و یا دراز کشیده شده برای استراحت در حین سخنرانی نیم ساعته مریم رجوی نشان از کوته فکری و خود فریبی  تعمیق یافته این سازمان جهت پیشبرد برنامه هایش ارزیابی می شود. آنچنانکه مسعود رجوی در پیام صوتی تیرماه اذعان نموده مبنی براینکه ترامپ فقط فشارهای عملی اقتصادی را به ایران وارده کرده و بعد از آن مصالحه شاید برایش مهم بوده باشد ، دیگر آویختن مریم رجوی به افراد سوداگری همچون رودی جولیانی و کینگریچ موضوعیت نخواهد داشت به عبارتی  ثمری برای تشکیلات فرو ریخته رجوی نخواهد داشت.

قبول مسئولیت تبلیغاتچی اردوگاه دشمن و امریکا از سوی رجوی برای ترساندن مردم ایران از اثرات تحریم های احتمالی پیشرو از دیگر اقدامات ضد ملی مریم رجوی و دارودسته منفور او میتواند باشد که به هر نحو سعی در ایجاد ناامیدی بین مردم میباشند. ولی قطعا ایستادگی درس بزرگی هست که مردم ایران به آن سخت پایبندند و برای استمرار حفظ آن می کوشند.

نوشته شده در تاریخ شنبه 16 تیر 1397    | توسط:    | طبقه بندی: شوی ویلپنت فرقه رجوی،     |
نظرات()