بعد از ظهر نهم تیر و همزمان با اجرای برنامه و نمایش فریبکارانه گروه تروریستی مجاهدین در ویلپنت، شمال شهر پاریس، یکدفعه و قبل از اعلان رسانه های خبری، سردمداران این جریان با شادی و هورا ادعا کردند توطئه انفجاری علیه آنها توسط پلیس کشف شده است. چنانچه مطلعیم و رسانه های فرانسه و بعضی کشورهای غربی هم به آن پرداختند علیرغم استفاده گله ای این گروه از دانشجویان فقیر لهستانی برای حضور در سالن به ازای ۳۰۰ یورو و یک شب اقامت مجانی، کمترین تعداد افراد امسال در مراسم حضور یافتند. برآوردهای اولیه و آخرین حاکی از حضور فقط ۴۰۰۰ نفر را گزارش می دهد. با این اوصاف مناسب خواهد بود به دلایل برنامه ریزی قبلی این توطئه تروریستی و البته با مدیریت مریم رجوی برای تشویش اذهان عمومی، مظلوم نمایی و ایجاد شانتاژ سیاسی در آستانه ارائه بسته پیشنهادی اتحادیه اروپا برای حمایت ایران در برجام بپردازیم:

الف/ امیر سعدونی ۳۸ ساله و نسیمه نعامی ۳۲ ساله از هشت سال قبل هوادار فعال این جریان تروریستی در بلژیک و فرانسه بودند و امیر بطور هفتگی و روزمره در کارهای صنفی (پخت غذا و نظافت و….)  پایگاه اورسورواز که مریم رجوی در آن حضور دارد مشارکت داشته است. تصاویر متعددی از حضور وی و همسرش در اکسیون های خیابانی فرقه رجوی در اروپا و تظاهرات فوق و حضور در کنار اعضا و هواداران بسیار شناخته شده این گروه ،  موجود و حتی در شبکه های مجازی منتشر شده است  که گروهک رجوی تاکنون هیچ اظهارنظر قانع کننده ای ارائه نداده است. . .. .

امیر سعدونی 38 ساله و نسیمه نعامی 32 ساله از هشت سال قبل هوادار فعال فرقه تروریستی مجاهدین خلق در بلژیک و فرانسه بودند


ب/ با توجه به حضور همزمان آقای دکتر روحانی در کشور سوئیس برای مذاکرات سیاسی فیمابین و قصد بعدی جهت حضور در کشور اتریش و همزمانی شرایط حساس تصمیم گیری مسئولین اروپایی برای چیدمان بسته پیشنهادی اتحادیه اروپا در خصوص برجام برای هر فرد و شخص مستقل و هوشیاری این شائبه را که جمهوری اسلامی در صدد هماهنگی برای چنین اقداماتی باشد را منتفی می داند.

پ/ چگونه فردی با ۵۰۰ گرم مواد انفجاری که طبق اظهار یک خبرنگار غربی حتی قدرت فرو ریختن دیوار ساده ای را ندارد و به همراه همسرش!! و دوساعت بعد از شروع برنامه مراسم ویلپنت و آن هم در چند صد کیلومتر دورتر از محل سالن گردهمایی و در داخل کشور بلژیک ، خیلی راحت دستگیر می شود. اصلا اگر وی قصد چنین کاری را داشته چرا همسرش را نیز در ماشین مربوطه نشانده و به حفظ جان او فکری نکرده و بی اعتنا بوده است و اصلا چرا سه ساعت مانده به اتمام مراسم – تازه وی و همسرش در داخل بلژیک بودند و اگر دستگیر هم نمی شدند ، آیا می توانستند به موقع تا اتمام مراسم به آن محل برسند!!. ضمن اینکه با فرض اراده قبلی این دو فرد برای هر اقدام تروریستی، با وجود دستگاههای xray مگر امکان رد کردن ماده انفجاری در همان بد ورود به محوطه ممکن می توانست باشد؟ بر فرض  اگر این کار حساب شده است و کشوری و نهاد امنیتی پشت آن بوده ، چگونه این همه قاف های ابتدایی و خنده آور در نگاه یک شهروند اروپایی به چشم می آید. تمامی همسایه های این دو فرد و دوستانش اذعان دارند اینها هواداران سازمان مجاهدین بودند. با ساده ترین بررسیهای حرفه ای هر واحد تحقیقات امنیتی نیز مسجل میتواند باشد که اگر اراده ای سیتماتیک و مشخص پشت این برنامه فرضا انفجاری بوده، انتقال بسته انفجاری و شرایط عبور دادن مواد مربوطه به داخل محل مراسم و… حداقل در چند روز قبل تر و با مقدار لازم و قطعا بیشتری انجام می گرفت.

ت/ طبق شهادت و اظهار بیشمار اعضای باسابقه جداشده از این فرقه تروریستی ، بارها مسعود رجوی در سالن اجتماعات پادگان اشرف در عراق و در سالهای قبل از سرنگونی صدام حسین برای حضار در سالن ادعا کرده که ما (مجاهدین) در مصاف با دشمن و خائن (جداشده ها) ابتدا باید یقه خائنین را گرفته و آنها را از پای دربیاوریم و شما (حضار) بدانید که درصورت مجازات اینها در اروپا (قتل) هیچ اتفاقی برای عنصر مجاهد رخ نمی دهد چون در اروپا حکم اعدامی وجود ندارد و وکلای مجاهدین با کار حقوقی لازم طی چند سال نفر زندانی و ضارب و عامل ترور جداشده ها را از زندان  بیرون می آورند!!!. پس تشکیلات عنکبوتی و تروریستی مجاهدین استاد چنین کارهای سبوعانه و خشونت باری از قبل ها پیش بوده و زمانیکه میتواند برنامه ریزی برای نفوذ در اقدامات تروریستی وحشتناک محل حزب جمهوری در تهران و سپس ساختمان نخست وزیری را داشته باشد میتواند این بار نیز برنامه ای هدفمند ولی بغایت لورفته و بچه گانه برای شیرین کاری نزد اربابان امریکایی ، عربستانی و اسرائیلی اجرا نماید.

د/ دیروز عصر کانال دو تلویزیون رژیم جنایتکار و کودک کش اسرائیل اعلام نمود پیرو اظهارات کلی و قبلی نتانیاهو در روز کشف این اقدام در بلژیک ، مسئولین موساد اعلام کرده اند کشف این توطئه!! براساس ردیابی و اعلان اولیه این نهاد امنیتی به کشورهای ذیربط اروپایی اطلاع رسانی شده بود!!!. کشوری که در برپا کردن فضای کثیف و ابهام آلود برچسب های واهی هسته ای و امنیتی و دروغ پردازی های اجتماعی  همیشه حرف اول را می زند. پس وقتی این اتفاق را اسرائیل کشف کرده!! و فرقه رجوی هم آن را ماسمالی کرده ، مشخصا سناریوی بسیار ضعیف ادعایی مریم رجوی با عنوان “سلول خفته تروریستی” طرح می شود. بهتر است سردمداران نگون بخت و فلاکت زده و سرتاپا تروریست و وطن فروش فرقه رجوی به فکر این باشند که کاش بیشتر از معمول مراسم به خاکسپاری “محمدرضا کلاهی صمدی ملقب به علی معتمد” عامل انفجاری حزب جمهوری اسلامی در سال ۶۰ در تهران و با شرکت ۸۰ هوادار فعال مجاهدین در شهر آلمیره هلند را پنهان کاری می کردند تا مباد دستشان بیشتر از قبل در آن جنایت رو نشود.  پس پنهان کاری ، تجارب بمب گذاری ، اقدامات تروریستی و… همه در سابقه و آستین فرقه رجوی تا ابد وجود دارد و احتیاجی نیست مریم رجوی به جادو و جنبل های رژیم اسرائیل متوسل شود.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 2 مرداد 1397    | توسط:    | طبقه بندی: افشاگری فرقه رجوی،     |
نظرات()