محمد علی الفت پور نویسنده کتاب «نقاب‌ها، جریان‌شناسی نفوذ در تاریخ جمهوری اسلامی ایران» در گفت‌وگو با خبرنگار تاریخ خبرگزاری فارس، با اشاره به مشکلات 14 ماهه این کتاب برای دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: به دلیل تفاوت نگاه سیاسی نویسنده با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انتشار این کتاب با مشکلاتی همراه بود در حالی که کتاب براساس اسناد آشکار کتابخانه‌ای نوشته شده است که خود وزارت فرهنگ ارشاد و فرهنگ ارشاد اسلامی مجوز چاپ به آن داده است.

................الفت‌پور ادامه داد: در تابستان 60 بعد از اعلام جنگ مسلحانه سازمان تروریستی مجاهدین خلق در 30 خرداد 60 عملیاتی طراحی شد به نام قطع‌الراس و در این عملیات سازمان در پی این بود تا پایان آن سال رهبران نظام اسلامی را ترور کند تا به زعم خود کار نظام را پایان دهد و پنج عملیات طراحی کرد و در این عملیات موفق بوده است، نخستین عملیات انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در هفت تیر بود که رئیس قوه قضاییه و هفتاد و دو تن از مسئولین کلیدی را به شهادت رسیدند. دومین عملیات انفجار دفتر نخست‌وزیری در ۸ تیر ۱۳۶۰ توسط نفوذی به نام کشمیری بود که سازمان شهید رجایی و یک تعدادی از اعضای دولت را به شهادت رساندند. 

وی ادامه داد: از دیگر نفوذی‌های سازمان عباس زری‌باف است که در اطلاعات سپاه نفوذ کرد و ضربات کاری به جریان اطلاعاتی کشور می‌زند. جواد قدیری نیز عامل نفوذی سازمان در کمیته‌های انقلاب است که عامل انتقال بمب‌ها در ماجرای ترور آیت‌الله خامنه‌ای است . کاظم افجعی نیز نفوذی دیگر است که در زندان اوین نفوذ کرد و شهید کچویی را ترور کرد و قصدش ترور شهید لاجوردی بود که موفق نمی‌شد و به این ترتیب همه رهبران اصلی کشور مورد هدف قرار می‌گیرند. . . . . .

خبرگزاری فارس: تاریخ نفوذ در جمهوری اسلامی/ نفوذ در معاون اولی ریاست جمهوری تا نهاد امنیتی


الفت‌پور با بیان اینکه باید از تجربه‌های تاریخی استفاده کنیم تا دوباره نخواهیم در این برهه حساس دچار مشکلات شویم و هدف من این است که جوانان با جریان نفوذ آشنا شوند، اظهار داشت: به طور مثال از دیگر جریان‌هایی که در کشور نفوذ کرده‌اند جریان شیرازی ها است که جریان لندن نشین‌اند. دو بخش از کتاب من به نفوذ در زمان احمدی‌نژاد برمی‌گردد که در حد معاون رئیس‌جمهور نفوذ کرده‌اند برای درک نفوذ احمدی‌نژاد سال 94  با احمدی‌نژاد سال 84 مقایسه کنید تا تاثیر این نفوذی‌ها مشخص شود.

وی ادامه داد: در بخش دیگر به نفوذ در دانشگاه پرداختیم که برخی از اساتید نماد ما نمی‌توانیم هستند و در مقابل جریان تولید علم بومی کشور ایستاده‌اند مانند آقای سریع‌القلم و جریانی دیگر نفوذ در مساله عباس امیرانتظام خودش را نشان داد. آقای امیرانتظام با سیاه ارتباط داشته است و هنوز چهل سال از انقلاب نگذشته است برخی از آدم‌هایی که ارتباطی جدی و موثری که با جریان بیگانه داشته و اطلاعات جابجا کرده با عنوان قدیس نام می‌برند و اسناد و مدارک جاسوسی امیرانتظام وجود دارد و مشخص و مبرهن است. 

الفت‌پور در پایان خاطرنشان کرد: مساله‌ جدی دیگری که در کتاب ثابت کردیم این است که سازمان فرقان مستقل نبود و عروسک دست سازمان مجاهدین خلق بود و اسنادی هم وجود دارد که موسس فرقان در راهپیمایی‌های سازمان مجاهدین خلق شرکت می‌کرده است و پلاکاردهای سازمان را در دست می‌گرفته و زمانی که خانه‌اش مورد بازرسی قرار گرفت همه کتاب‌های سازمان در آنجا بود و این مثال‌ها برای این است که جوانان به اهمیت نفود و جریان سالم پی ببرند و جمهوری اسلامی به لطف خدا و درایت رهبری مسائل و مشکلات کشور را حل کنند.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 7 شهریور 1397    | توسط:    | طبقه بندی: افشاگری فرقه رجوی،     |
نظرات()