این روزا خبرایی هست سر جا بجایی که فرقه داره اسیرها رو جابجا میکنه خیلی وضعیت رقت بار بود . داشتم از اون مسیر رد میشدم چشمم افتاد به چند نفر از بچه‌هایی که توی چنگال رجوی ملعون اسیرن واقعا اشکم در اومد نا امیدی استیصال از تک تک چهره ها پیدا بود چهره ها داد میزد به داد ما برسید . جدی کسی هست به داد این نفرات برسه وقتی با یکیشون چشم توی چشم شدم هزاران درد نگفته توی چشاش موج میزد یاد روزایی افتادم که خودم هنوز اسیر چنگال رجوی بودم . به هر چیزی که فکرش رو بکنید و نکنید گیر میدادند .

اگه به هر دلیل مثلا خوشحال بودی میگفتن ها چه خبر شده کبک ات خروس میخونه بعدش نشست و داد و بیداد که چته خلاصه اون خوشحالی رو بهت زهر میکردن

حالا اگه ناراحت بودی بازم همون داستان که چی شده پاسیو شدی فیل ات یاد هندوستان کرده باز نشست ووو.

لباس مرتب میپوشیدی و خدا نکنه یکم به سر و وضعت میرسیدی باز که چیه یاد جوونی ات افتادی .

خلاصه به قول معروف راست راه میرفتی گیر میدادن که چرا راست راه میری؛ کج راه بری بازم گیر که چرا کج راه میری تا وقتی که اون عراق نفرین شده بودیم ، آن طور بود .

وقتی که اومدیم آلبانی یکم فضا عوض شد . البته نه اینکه اونا گیر ندن نه گیر دادن بیشتر شده بود .

ولی دل آدم ها به این خوش بود که میرن توی خیابون چهار تا آدم میبینن لااقل نه اینکه همش با عفریته و جانوران رجوی چشم تو چشم بشن

مریم قجر از خیلی وقت پیش گفته بود که باید آدم ها رو از توی خیابون جمع کرد ! ؟

نتیجه : جهنمی دیگه به اسم اشرف

از چاه به جهنم افتادن  . . . ..  .. . .


دقیقا این مصداق این جابجائی فرقه رجوی در البانی است.که این اسیران را دارند به گورستان دائمی می برند . انهم بدون اینکه به افراد بگویند بکجا می برند

دیگه مثل قبل نیست که بتونن آدم ها رو بار اتوبوس کنند و ببرند- الان بزور میتونن نفرات رو راضی کنند . واسه جابجایی حتی نفراتی که سی و چند سال اون تو بودند به این راحتی راضی نمیشن چون به تجربه فهمیدن که پاشون به اون جهنم برسه دیگه بیرون اومدن خبری نیست . برای همین سر ناسازگاری دارند . الان به نفرات کلک می زنند ، چهار تا پنج نفره سوار خودرو میکنند می برند . بهشون نمیگن که دقیقا محل کجاست ! فقط میگن بیرون تیرانا می رویم . واقعا دلم بحالشون میسوزه هیچ خیری از جوونی ندیدن مثل من و هزاران نفر دیگه.

همش زیر بمب و موشک ووو

حتی نمی تونستیم با خیال راحت بخوابیم .

جالبه که همین رجوی ملعون یا این مریم قجر هزاران هزار نشست که چرا توی ذهن هاتون دست از سر زنتون بر نمیدارید ( دقت کردید حتی با توی ذهن آدمها هم کار دارند )

بعد خود بیشرفش هر جهنم دره ای که درست میکنه اسمش رو میگذاره اشرف خلاصه که خدا رحم کنه به این بندهای خدا

به قول معروف دارن میرن جایی که عرب نی بیندازد ، ایمان فلک رفته به باد

اونجا هم بدتر از اشرف عراق میشود . هر کی رو خواستن مثل آب خوردن سر به نیست میکنند . مگر کم این کارراتوی اشرف کردند . تازه الان تعداد زیادی معترض هستند معلوم نیست چه بلایی سر این نفرات بیاد. باتوجه به اینکه خیلی ها هم پا به سن گذاشته اند و اکثرا هم مریض هستند . تحت این پوش نفرات را سر به نیست میکنند .

به امید روزی که چنگال های خونین این هیولا کامل کنده بشه از پوست و گوشت نفرات و از تاریخ ایران

نفر جدا شده از فرقه – البانی کیومرث بار فروش

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 1 آذر 1396    | توسط:    |    |
نظرات()