در وبسایت مریم رجوی چنین آمده است :

” روز سه‌شنبه ۸اسفند ۱۳۹۶(۲۷فوریه۲۰۱۸)، جلسه‌یی در پارلمان انگلستان به‌مناسبت روز جهانی زن برگزار شد. مریم رجوی، طی یک پیام ویدیویی به این جلسه، در مورد نقش پیشتاز زنان در قیام مردم ایران گفت: اجازه بدهید به همه خواهرانم در انگلستان به‌مناسبت روز جهانی زن تبریک بگویم. می‌خواهم از زنان بزرگی در بریتانیا تقدیر کنم که به دفاع از مردم سرکوب شده ایران و به‌ویژه زنان برخاسته‌اند “.

شما که نقش مهمی در سرکوب زنان عضو تشکیلات رجوی داشتید ، بدون پرداخت به آن و انتقاد صریح از عملکردتان ، حق صحبت دراینباره را ندارید! . . . . .

بردگی جنسی زنان در تشکیلات مریم رجوی

کنیز قلمداد کردن انسان آزادی نیست و تو عملا زنان ایرانی تحت اختیارت را به کنیزی واداشتی!

آیا اگر سررشته ی ” خواهرانت ” درانگلستان، بدست تو سپرده شود ، میخواهی آنها را هم به بردگی جنسی وادار کنی ، درزمانی که روشن است که مسعود با فرض زنده بودنش، ازحیز انتفاع افتاده ، لابد این خواهرانت را میخواهی به ترکی الفیصل و ولیعهد عربستان … ببخشی؟!

دیگر اینکه قیامی درایران نبوده و مثل اغلب کشورها تظاهرات و مطالباتی بوده که بخش مسالمت آمیز آن برقسمت خشونت گرایش می چربید و برعکس ادعای این دلاله ی محبت رجوی ، این بار درصد زنان شرکت کننده دراعتراضات بسیار پایین تر از گذشته بوده و مریم باید روشن کند که چرا دروغ میگوید؟!

درادامه :

” زنان ایران نقش مهمی در قیام‌ دی ماه داشتند. این دستاوردی برای همه زنان است. قیام ایران، قیامی بر ضد رژیم ایران و سیاستهای بنیادگرایانه آن است. قیام‌کنندگان، جنگ سپاه پاسداران با مردم سوریه را محکوم کردند. آنها گفتند که نمایش اصلاح‌طلبی دیگر عمرش تمام شده و خواستار سرنگونی تمامیت رژیم شدند”.

اعتراضات آن بخش از مردم کم برخوردار از وسایل معیشت ، بلحاظ مسالمت آمیز بودن خود، قیام نبوده و به طوری که گفتم، نقش زنان بخاطر مسائلی که این تظاهرات بخاطر آنها انجام شد ، بسیار ناچیز بوده است!

دیگر اینکه بارها گفته شده که متاسفانه  بدلایلی، قسمتی ازمردم ایران در تضاد با منافع ملی خود ، ارزش حضور قانونی و محدود ایران در سوریه را درک نمی کنند ودر تجمعاتی این قبیل به دادن شعار انحرافی که از جاهای دیگر بدانها تلقین میشود، می پردازند!

من قبول دارم که ناف تعدادی از روشنفکران ما به غرب وصل است و سبب طرح این شعار ضد ملی، آنها میباشند که وظیفه ی  روشنفکران  مردمی و با هوش تر، مواجهه با این ایده ی انحرافی است!

درهر صورت، نیروهای مستشاری و نظامی ایران نه با مردم سوریه ، که با دشمنان تکفیری- تروریستی آنها نبرد میکنند!

نبرد با تروریزمی که ترامپ هم در زمانی که درمقابل دولت پنهان زانو نزده بود ، صراحتا آنرا برسمیت شناخت!


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 15 اسفند 1396    | توسط:    |    |
نظرات()