آنچه می خوانید گزارش  پلیس یا سرویس اطلاعات کشور آلبانی است که در روز ۲۳ مارس ۲۰۱۸ در فاکس وب انگلیسی منتشر شده نموده است. این گزارش وضعیت تعداد مشخصی از جهادی های ایرانی (فرقه تروریستی مجاهدین خلق) در آلبانی را نشان می دهد:  مشکلات آنها با یکدیگر، درگیری ها و قتل یکدیگر در گذشته و بطور کل تاریخ این سازمان تروریستی.

این گزارش حملات خشونت آمیز و تهدید به قتل هایی را نشان می دهد که توسط سازمان تروریستی مجاهدین خلق علیه کسانی که تصمیم به ترک این گروه گرفته و قصد خروج از آلبانی را دارند به بهانه ی اینکه این افراد قصد تخریب این فرقه را دارند انجام می دهند و آنان را متهم می کنند که عاملان جمهوری اسلامی علیه این سازمان هستند!!!!. پلیس آلبانی این تهدیدات گروه رادیکال و تروریستی مجاهدین خلق را جدی گرفته و این افراد که مورد تهدید مریم رجوی هستند را حمایت و تحت مراقبت دارد. . . . . .


گزارش پلیس آلبانی علیه مجاهدین خلق فرقه تروریستی مریم رجوی


سازمان جهادگران ایرانی که به اسم سازمان تروریستی مجاهدین خلق یا شورای خودساخته !! ملی مقاومت شناخته می شود از سال ۲۰۱۳ در آلبانی حضور دارد و از آنجا که به طور مداوم در حال تحریک اقدامات خشونت آمیز و حملات تروریستی علیه ایران است در نقض دائم قوانین کشور آلبانی است.

قانون مجازات آلبانی، احکام زندان را برای ترویج جنگ و تروریسم اعمال می کند. از آنجایی که سازمان تروریستی مجاهدین خلق توسط سرویس اطلاعاتی ایالات متحده به آلبانی منتقل شده و به عنوان یک سازمان منحرف کننده و تروریستی علیه ایران مورد استفاده قرار گرفته است و توسط سناتورهای آمریکایی مانند جان بولتون و جان مک کین محافظت شده است، لذا فرقه تروریستی مجاهدین خلق از این منظرقوانین آلبانی را نادیده گرفته و برخی مقامات آلبانی نیز از آنان حمایت می کنند.

کوزوو حضور جهادی های تکفیری در آلبانی را که از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ مردم را به جهاد علیه سوریه دعوت می کردند، نادیده گرفت و سپس همین گروه به سازمان های تروریستی مانند داعش یا جبهه النصره پیوستند.

در گزارش زیر که از فاکس وب میباشد ، نشان دهنده وضعیت فرقه تروریستی مجاهدین است که تا به امروز ۲۷۴۵ تبعه ایرانی در نقاط مختلف آلبانی زندگی می کنند.

این ساکنان اعضای این فرقه هستند که غالبا به عنوان مخالفان ایرانی شناخته می شوند.

افراد وارد شده به کشور آلبانی می توانند پیامدهایی برای امنیت داخلی ما ایجاد کند چرا که همانگونه که این افراد عمیقا ترسیم شده اند بخشی از ساختارهای نظامی بوده اند که در جنگ با ارتش و اعمال تروریستی بسیاری شرکت کرده اند.

سازمان تروریستی مجاهدین خلق، یک گروه انقلابی مارکسیستی اسلامی است که در سال ۱۹۶۵ تاسیس شده است. بر اساس اطلاعاتی که تا کنون جمع آوری شده معلوم می شود یک ایرانی به نام (حسن بیدی)، که عضوی شده از فرقه مجاهدین خلق می باشد و ساکن در تیرانا است در ایستگاه شماره یک پلیس تیرانا شکایتی تنطیم کرده است مبنی بر دریافت تهدیدات به قتل وی توسط فرقه مجاهدین خلق؛ سه تبعه دیگر ایرانی به نامهای (بهمن عظیمی، سعداله سیفی، منوچهر عبدی) که از اعضا جدا شده این فرقه هستند نیز شکایت کرده اند که زندگی برخی اعضا جدا شده این فرقه توسط اعضا کنونی فرقه تروریستی مجاهدین خلق تهدید شده است.

در ۱۲٫۰۲٫۲۰۱۸ طی یک مصاحبه تلویزیونی از سه تبعه ایرانی جدا شده این فرقه مشخص شد تهدیدات علیه این افراد بسیار جدی است. آنها از ایدئولوژی حاکم در این سازمان تروریستی پرده برداشته و اطلاعات عملیاتی این سازمان را در عراق فاش کردند. طبق این اطلاعات فاش شد که سازمان تروریستی مجاهدین خلق در زمان حیات خود در عراق اعضاء جدا شده این سازمان را به بهانه ی قصد افشای اطلاعات درونی این سازمان به قتل رسانده اند.

پس از آن طی مصاحبه با ایرانی ها در نمایشگاه فیکس و همچنین تحقیقات کمیساریای پلیس که در مورد این موقعیت ها و زمان بندی ها و دوره های عملیات نشان دهنده رفتار مشابه این سازمان در مداس اُپراندی است که اخیرا در عراق رخ داده است.

به دنبال اقدامات و رفتار شهروندان ایرانی که در حال حاضر از این سازمان جدا شده اند، دلایل معقولی برای سوء ظن وجود دارد که این وضعیت همانند قبل در عراق است که اعضاء جدا شده به قتل رسیده اند. مجاهدین خلق در دوران انقلاب اسلامی ایران فعال بودند اما نهادهای دولتی پس از انقلاب آن را تهدید کردند. به منظور زنده ماندن، این گروه مجبور به رها کردن قوانین شد و در سال ۱۹۸۱ رهبر این سازمان، مسعود رجوی، به فرانسه فرار کرد و همچنین شورای ملی مقاومت ایران را تاسیس نمود

۲۷۴۵ نفر از اعضاء این فرقه در کشور ما زندگی می کنند.

۱۱ عضو مرده اند.

۸۰ عضو توسط برگه های قانونی کشور را ترک کرده اند.

۱۲۴ نفر از این سازمان جدا شده اند.

۶۵ نفر بصورت غیر قانونی خارج شده اند.

تعداد اعضای این فرقه مخوف که به عنوان عضو فعال در آلبانی زندگی می کنند ۲۶۲۱ نفر است.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 6 فروردین 1397    | توسط:    |    |
نظرات()